23. novembra 2011

Zásoby na zimu

Dnes len tak rýchlo..bolí ma strašne hlava a oči :-( 
Bola som si kúpiť pár vecí na zimu..zbožňujem čiapky a šály..mala by som si pre ne spraviť nejaký samostatný šuplík, pretože sa mi už váľajú všade po izbe :-P
A taktiež ponožky..tých nie je nikdy dosť :-) A jedny náušničky..tie som nemala v pláne, ale zaľúbila som sa do nich na prvý pohľad..všetky veci som si kúpila u našich šikmookých spoluobčanov..niektoré veci tam majú podľa mňa fakt dosť predražené..
Zajtra ma čaká toľko upratovania..okrem toho šuplíku si musím pozašívať všetky roztrhané ponožky a pančuchy..to je tak, keď si kúpite čižmy, ktoré ich v jednom kuse ničia :-/ (a áno, strihám si riadne nechty na nohách :-D ) a bola som si dnes nazbierať šišky opadané zo stromov..som rada, že som ich toľko našla..asi si z  nich v najbližších dňoch spravím DIY..

16 komentárov:

 1. krásne náušničky a super ponožky.:D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. pekne si nakúpila! tie náušnice sú nádherné,kde presne si ich kúpila?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Náušnice sú také nádherné ! Mňam :D Čo sa týka šálov a čiapok, už by som si tiež mala nejaké zadovážiť :D Ozaj a China shopy... Tričká a mikiny majú u nás za rovnaké ceny ako v H&M a podobných obchodoch, dokonca aj drahšie.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. No ale ty náušničky, ty teda jsou!!! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. uáá, ten svetřík<3 :) ..prosímtě, mám dotaz, jak si upravuješ obočí, myslím tím, jakou používáš tužku, "formy" :D na tvarování obočí máš od elfu, nemáš od elfu i tužku nebo stín? :) děkujůů

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ivet - na obočie používam tiene od Oriflamu a hnedú ceruzku od Rimmel :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Já už jsem taky na zimu připravena :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Taky potřebuji čepku, ale pořád nemůžu nějakou krásnou sehnat :(( většinou vypadám jako trotl :D CHjo!

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre! :)