9. marca 2014

♥ Večne romantická Verona ♥


Krásny nedeľný podvečer všetkým!

Dnes tu mám pre vás ešte pár fotiek z nádhernej a večne romantickej Verony! Ak ste doteraz váhali, či navštíviť toto mesto, známe hlavne vďaka romantickej tragédie Rómeo a Júlia, tak určite neváhajte a raz v živote sem určite nakuknite, stojí to naozaj za to! :) Je to až neuveriteľné, ako tu všade cítiť lásku a to najmä pri Júliinom dome..nám tú romantiku trošku pokazil občasný dážď, ale na šťastie cez deň nefúkal silný vietor, takže sa dalo fotiť aj pod dáždnikom :) Do Verony sme prišli okolo 10,00 ráno a pršať nám začalo až okolo 14,00, takže sme stihli dovtedy všetko pobehať a pofotiť :) Tiež sme zašli na romantický obed pri vínečku a ochutnali sme pravú taliansku pizzu, ktorá bola celkom dobrá, ale tá naša slovenská, na ktorú chodíme každý piatok, mi chutí oveľa viacej :D Veronu by som možno nazvala aj mestom kaviarní, pretože kaviareň tu nájdete naozaj na každom kroku..ale Starbucks by ste tu hľadali márne, strážia si tu svoje kvalitné maličké kaviarničky :)) Tiež ma prekvapilo, keď som tu zbadala arénu (koloseum), ktorá je 3 najväčšou v Európe. Do vnútra sme bohužiaľ neišli, pretože neskôr, keď sme sa konečne rozhodli tam ísť, začal fúkať silný vietor, takže by sme si to aj tak nevychutnali. Ale určite sem ešte plánujeme raz prísť :)) Boli ste už v tomto nádhernom mestečku alebo máte v pláne sem raz prísť?:) Užite si fotky!:)
15 komentárov:

 1. Nádherné fotky!:) Místo mě čím dál více láká v budoucnosti navštívit, musí to tam být úžasné:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherné fotky! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Verona je opravdu neskutečně nádherná a kouzelná!!! Hned bych se tam jela podívat :) A tobě to na fotkách moc sluší :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/03/spotrebovano-unor-2014.html

  OdpovedaťOdstrániť
 4. veľmi pekné fotky, vyzerá to tam nádherne... :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nádherné fotky, vôbec nevyzerá, že pršalo! Uličky a budovy mi pripomínajú Rím a tie zamilované zámočky zas Paríž:-) Boli sa ta niekedy pozrieť?:-) Žuvačková stena a tyrkysový bicykel nemajú xybu!!

  ziriane.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Verona je naozaj čarovné mestečko.. bola som tam pred pár rokmi a tá atmosféra je nezabudnuteľná, určite by som ešte aspoň raz išla.. :) a hlavne som tam jedla nezabudnuteľné tiramisu s lesným ovocím, stálo síce viac ako obed ale bolo TOP! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ty fotky jsou úžasné, moc povedené :) Teď mě to láká ještě víc se tam podívat :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Je to tam naozaj prekrásne ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Vo Verone som nikdy nebola, ale podľa fotiek vyzerá úžasne. Vidno, že ste si výlet užili naplno a tak to má byť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. vypadá to krásně, také by se mi tam líbilo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. ahooj, možem sa ťa spýtať odkial máš bundičku? :) je krásna :)
  aj fotky úžasné, zamilovala som si tvoj blog :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem!:)
   Som rada, že sa ti blog páči ;)
   Bundička je z Tally Weijl :)

   Odstrániť

Ďakujem za komentáre! :)